KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15904233
nr 1590 4233
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad. Blandteknik + bok, bildmått: 18x15 cm, yttermått inklusive ram: 28x24 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 januari 2024
kl 19:49:47
14/1 12:22:31
700 kr
15/1 19:44:48
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson